Opinie Klientów

"To nie jest kolejny "gabinet akupunktury", bo kiedy bez nowoczesnej technologii ktoś znajduje problem, zanim widać go w wynikach badań, to oznacza coś! Paweł przygotował mnie do operacji, pomógł po niej, wprowadził na zdrowe tory, łagodził nieznośny, lekooporny ból w ciele i w psychice."

Ania L.

dyrektor szkoły

“Paweł pomaga powrócić do samego siebie, do zdrowia - holistycznie uśmierza ból.
To profesjonalizm i pasja, ogromna mądrością. Zawsze wracam tam pełna wdzięczności"

Monika Bruzda

trenerka

“Ulga, odprężenie, spokój - to uczucia które mi towarzyszyły po wyjściu z terapii.
Profesjonalizm i zaangażowanie pomogły mi w pozbyciu się bólu kręgosłupa, z którym nie mogli sobie poradzić fizjoterapeuci.”

Sylwia Kołakowska

właścicielka kawiarni Atidotum

author imageauthor image mediumauthor's photo xsmallauthor image xsmall

01

Jakie terapie spotkam w Waszej klinice?

Terapie proponowane w klinice są dialogiem między medycyna orientalną a konwencjonalną, między naturą a nowoczesnością, między ciałem a umysłem. Spotkasz tu całą game wsparcia od pomocy psychologicznej po poradnictwo wedyjskie, od fizjoterapii po terapię ruchem (terapia jogą, Hanna Somatics, metoda Pilatesa). Od akupunktury doktora Tana, przez akupunkturę CCM (Klasycznej Medycyny Chińskiej) czy akupunkturę ajurwedyjską po Stems and Branches czy Akupunkturę Pięciu Elementów. Od drenażu limfatycznego, przez gua sha, ulubiona abhyangę po masaż PeLoHa. Od terapii wisceralnej, przez terapię czaszkowo-krzyżowa aż do OMT.
Terapie dobierane są podczas konsultacjiu

02

Jakie korzyści mentalne niesie korzystanie z terapii naturalnych?

Terapie naturalne, takie jak ziołolecznictwo, aromaterapia, masaże, joga czy techniki oddechowe, wspierają równowagę układu nerwowego i pomagają redukować stres. Regularne korzystanie z tych metod może poprawić jakość snu, zwiększyć odporność psychiczną, łagodzić objawy lęku i napięcia emocjonalnego. Naturalne podejście do zdrowia sprzyja uważności, buduje kontakt z ciałem i wspomaga proces samoregulacji emocjonalnej, co wpływa pozytywnie na ogólne samopoczucie i spokój wewnętrzny.

03

Jakiej terapii mi potrzeba? Który masaż wybrać?

Wybór odpowiedniej terapii lub masażu zależy od Twoich indywidualnych potrzeb — zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych. Te potrzeby analizowane są podczas konsultacji. Jeśli odczuwasz napięcie, stres lub przemęczenie, warto sięgnąć po masaż relaksacyjny lub aromaterapeutyczny. W przypadku dolegliwości bólowych, napięć mięśniowych czy problemów posturalnych, skuteczny będzie masaż głęboki lub terapeutyczny. Jeśli potrzebujesz wsparcia emocjonalnego, regeneracji lub harmonizacji energii, pomocne mogą być terapie holistyczne, takie jak masaż ajurwedyjski, refleksologia czy techniki oddechowe.